TARA A FROGY

Hello Crazy Frog of Bohemia Bras - hnědý labradorský retriever - 6 let (Frogy)

CZCh SKCh Klubový vítěz 2016, čekatelka šampiona HU, IT, AT, PL, RO, DE VHD

KPZ, KZVPR, čekatelka šampiona práce

(sir: Mallorn´s Love-In-A-Mist, dame: Viva la Vida de Bohemia Bras)

Frogy je moje úžasná čokoládová holčička, která je velmi úspěšná na výstavách, je zdravá, má perfektní srst, dobrou kostru, výborné zaúhlení, dobrý pohyb a to vše díky krmivu Oliver´s, které mi doporučila nejlepší chovatelka labradorských retrieverů u nás (a nejen dle mého názoru i daleko za našimi hranicemi) paní Alena Krutská z chovatelské stanice Bohemia Bras. Paní Krutské patří obrovské díky nejen za skvělou Frogynku, ale také za cenné rady, které mi velmi pomohly k tomu, aby z Frogy vyrostla skvělá parťačka a mazlíček a ještě k tomu byla úspěšná i na výstavách a zkouškách. Nyní Frogynka i její nyní 10ti měsíční miminka papají krmivo Essential a jsou s ním všichni labradůrci moc spokojení ;)

S Frogynkou se nyní chystáme složit Všestranné zkoušky.

 

April Kovinox Puppy Dogs - žlutý labradorský retriever - 8 let (Tara) "U"

KPZ, KZVPR, KVZPR, čekatelka šampiona práce

(sir: Esuad Kelb Bohemia Bras, dame: Nicol Libošovská Blata)

Tarinka je moje první labradorka, bílá holčička, když jsem si ji přivezla z chovatelské stanice Kovinox Puppy Dogs rodiny Čermákových poprvé domů, říkala jsem si, že to bude můj mazlíček a na nějakou výstavu nebo lovecké zkoušky jsem ani nepomyslela. Ale Tarinka byla tak akční a hyperaktivní, že jsem začala hledat nějakou aktivitu, která by ji bavila a při které by alespoň část své energie vybila. Když bylo Tarince 1,5 roku, jely jsme na konci srpna na  výcvikový tábor do Varvažova, který pořádá každým rokem Alena a Petr Krutských. Tam se vycvičí nejen pejsek, ale i jeho páníček - vůdce. Neskutečně mi to pomohlo a odjížděla jsem z tábora se složenými zkouškami OVVR. Začalo mě bavit pracovat s Tarinkou, je úžasná a má radost z práce, a tak jsme začali cvičit na Podzimní zkoušky, Vodní zkoušky ... a cvičíme stále a chodíme na lovecké zkoušky a rádi jezdíme na hony na kachny a bažanty, kde je vždy skvělá atmosféra a skvěle strávený den s přáteli a našimi psími parťáky.

Frogy i Tara jsou poslušné hlavně díky velké pomoci při výcviku a za to moc děkuji Tereze Hesounové a Petrovi Krutskému, kteří mě učí být dobrým vůdcem pro Frogy i Tarinku.

Dále bych chtěla poděkovat mému kamarádovi Adamovi Holeksovi, trenérovi psů, který mi také pomohl s poslušností a přivedl mě s Tarinkou k tréninkům záchranařiny. Je to úplně jiný systém tréninků než výcvik na lovecké zkoušky.

 

Copyright © www.igranule.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.igranule.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK